Zpráva | 11. červen 2019, 16:36

Soutěž v Hradci

V sobotu 8.6.2019 probÄ›hla v Hradci soutěž 17.okrsku v požárnĂ­m sportu.
Akce se zúčastnilo celkem 13 druĹľstev mužů, 1 druĹľstvo malĂ˝ch dÄ›tĂ­, 3 druĹľstva starších dÄ›tĂ­, 5 druĹľstev dorostu a 4 druĹľstva Ĺľen.
Za ledeÄŤskĂ˝ sbor na 100 metrĹŻ pĹ™ekážek nastoupili Pavel PokornĂ˝, Ĺ tÄ›pán Polák a Martin Hrinda.
V požárním útoku ledečské družstvo pro technickou chybu při vytváření útočného vedení pokus nedokončilo úspěšně.

Výsledky soutěže:
Děti - 1.místo - Vrbka, 2.místo - Kozlov, 3.místo - Hradec
Dorost - 1.místo - Chřenovice, 2.místo - Bělá, 3.místo - Habrek, 4.místo - Hradec, 5.místo - Vrbka
Ženy - 1.místo - Bělá, 2.místo - Hradec, 3.místo - Kozlov, 4.místo - Chřenovice
Muži - 1.místo - Kozlov, 2.místo - Číhošť, 3.místo - Hradec
Muži 100m - 1.místo - Kučírek M., 2.místo - Novák P., 3.místo - Chudoba J.

Při zahajovacím ceremoniálu byly předány odznaky odbornosti Hasič III. stupně Vítu Machotkovi, Tomášovi Pajerovi a Janě Doležalové.

PoÄŤasĂ­ akci přálo a velkĂ© dĂ­ky patří SDH Hradec za skvÄ›lou organizaci a obÄŤerstvenĂ­ po celĂ˝ den.
Jana Doležalová